Služby

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME - VŠE ZAŘÍDÍME

V těžké chvíli, kdy vás opouští milovaný kůň, vám se vším pomůžeme - stačí nám zavolat. Domluvíme se na službách, které budete chtít, domluvíme si termíny a časy kremace, vyřídíme všechny formální náležitosti. Domluvíme se, zda si koně sami odvezete do krematoria, nebo zda si máme pro koně přijet my.

KANCELÁŘ V PRAZE

V Praze 9 Běchovicích máme kancelář a provozujeme zde Krematorium zvířat Praha, kde provádíme kremace domácích mazlíčků. Odsud se s vámi budeme domlouvat na dalším postupu, je možné sem za námi přijet každý pracovní den mezi 9 a 17h a domluvit se na místě. S koněm sem ale prosím nejezděte. Kremace koní probíhá v našem partnerském krematoriu v Německu.

KREMATORIUM KONÍ V NĚMECKU

Jsme výhradními zástupci jediného krematoria koní v Německu - Dank und Treu, kde bude probíhat kremace vašeho koně. Krematorium se nachází ve městě jménem Schwäbisch Hall, které je vzdáleno asi čtyři hodiny jízdy autem od Prahy.

PŘEVOZ KONĚ DO KREMATORIA

Pokud potřebujete koně převézt do krematoria, vše zařídíme a pro koně si k vám přijedeme. Přeprava probíhá ve speciálně upraveném vleku pro koně, kam se kůň velmi opatrně přemístí pomocí posuvné plošiny.

ULOŽENÍ V CHLADICÍM BOXU

Koně je možné po nutnou dobu uložit v chladicím boxu přímo v krematoriu v Německu. Do boxu se vloží kůň na speciální plošině pomocí vysokozdvižného vozíku.

INDIVIDUÁLNÍ KREMACE KONĚ

Kremace probíhají v našem partnerském krematoriu koní v Německu ve Švábském Hallu. Díky systému Garance máte 100% jistotu, že dostanete popel pouze svého koně. Každý kůň je při kremaci v peci sám. Kremace probíhá v nejmodernější kremační peci speciálně určené pro koně. Kůň se před kremací připraví na výsuvnou plošinu pece, kde se upraví a připraví na poslední cestu. Celá plošina s koněm se po té zasune do kreamční pece, kde začne proces kremace. Tato technologie zajišťuje, že dojde k dokonalému zpopelnění. Popel je poté zpracován ve speciálním zařízení (kremulátoru). Vzniklý jemný prášek je poté nasypán do vámi vybrané urny.

URNA K VYZVEDNUTÍ V KANCELÁŘI V PRAZE

Urnu s popelem vašeho koně si můžete vyzvednout přímo v naší kanceláři v Praze, přímo v krematoriu v Německu, nebo vám ji dovezeme až domů.

USPÁNÍ KONĚ U VÁS VE STÁJI

Nabízíme Vám, že náš veterinář přijede přímo k vám do stáje a vašeho koně uspí přímo tam, kde byl zvyklý.

URNY A PAMÁTEČNÍ PŘEDMĚTY

V naší nabídce naleznete kvalitní urny pro koně, šperky na popel koně a další pietní předměty, jako např. památeční sklo, nebo památeční diamanty. Podívejte se na nabídku památečních předmětů.

 

Produkty

Kontakt

Podnikatelská II 620 , 190 11 Praha 9 - Běchovice
800 122 122
Po - Pá 9:00 až 17:00
Pohotovostní služba NON-STOP