Garance

Náš systém Garance zajišťuje, že máte vždy 100% jistotu, že dostanete popel pouze svého koně, či poníka. Každý kůň je vždy v kremační peci sám - pec svojí velikostí dokáže pojmout vždy jen jednoho koně. Při příjmu dostane každý kůň unikátní kód, který jej pak provází celou dobu, od převozu do krematoria až po vsyp popela do vybrané urny.

Stejný kód, jako je v dokumentaci, je i na kremačním kamenu, který je u zvířete po celou dobu, dokonce i v kremační peci. Kámen je vyroben tak, že vydrží vysokou teplotu. Poté je kámen s kódem u popela při chladnutí a je i s popelem vsypán do urny. Nikdy tak nemůže dojít k záměně - vždy podle kódu víme, který popel patří k jakému koni.                 

 

Postup kremace s Garancí

Kremaci je možné sledovat.

Přímo v krematoriu koní v Německu je možné celou kremaci sledovat - vidíte tak, jak s koněm zacházíme a že vše probíhá tak, jak si přejete.

Unikátí kód je i na kremačním kameni.

Při příjmu dostane každý kůň unikátní kód, který jej provází celou dobu. Stejný kód, jako na dokumentech, je i na kremačním kameni. Ten odolá vysokým teplotám a putuje neustále s koněm a nakonec skončí s popelem ve vámi vybrané urně.

Kód i kámen je s koněm i v kremační peci.

Kremační kámen s unikátním kódem je s koněm i při kremaci v kremační peci, aby nikdy nedošlo k záměně.